Buitenmuren van Geulhal gewit….

Voorpagina » Nieuws » Regio's » Valkenburg Centrum » Buitenmuren van Geulhal gewit….

Je gelooft je ogen niet bij het zien van dit tafereel. Woensdagmiddag zag Fons Winteraeken iets onwaarschijnlijks, een soort Valkenburgse fata morgana, op zijn netvlies. Verbouwereerd liep ik er naar toe. Inderdaad, het was wit !
Een man, zijn naam blijft onbekend die wilde hij niet prijsgeven, zat op een omgekeerde emmer met in zijn hand een roller. Meerdere keren sopte hij latex verf om die met zijn roller over de muur uit te smeren.
Hij had in de tussentijd de betonnen muur, die naar de ingang van de Geulhal leid, compleet gewit. “Daarnaast”, vertelde hij met vreugd, “heb ik de hele buurt schoongemaakt. Dat ze me niet meer klagen van een verpauperde straat. Ik zorg ervoor dat dit niet verpauperd erbij ligt”!
Ik liet de man zijn gang gaan. Hij praatte nogal hard, niet op een kwade toon. Na het nemen van enkele foto´s liep ik weg en dacht “hij doet het wel(l)….”
Foto’s Fons Winteraeken, Tv Valkenburg © 2006

← Vorig bericht

Vanuit bijstand in eigen zaak

Aanrijding met letsel

Volgend bericht →