Extra gemeentelijk geld naar Goldrace

Voorpagina » Toerisme » Extra gemeentelijk geld naar Goldrace

Het college van Burgemeester en Wethouders heeft besloten om 15 mille extra toe te bedelen aan de Amstel Goldrace. Dit staat te lezen in de b&w-notulen van afgelopen week.
Deze extra injectie is tevens bedoeld voor de vrouwen-versie van de race die komend jaar voor het eerst wordt verreden. De dames rijden voor de elite-profs uit door het Limburgse land.
“De gemeente Valkenburg aan de Geul draagt € 15.000,- bij omdat de Amstel Gold Race van groot (economisch) belang is voor onze gemeente. We willen de AGR ook in de toekomst graag binnen onze gemeentegrenzen houden. Dit vergt, ook op financieel gebied, een coöperatieve houding”, aldus de gemeentewoordvoerder tegen TV Valkenburg.
“De komst van de ladies-versie maakt dit wielerevenement nog groter. De belangstelling voor het dameswielrennen neemt enorm toe. Dit blijkt ook uit het feit dat de NPO de dameswedstrijd live uitzendt en doorgeeft in heel Europa”.
Deze extra financiële injectie vormt een onderdeel op de lopende overeenkomst.

← Vorig bericht

Valkenburg Politiek over rol AB-er Niels Dauven

Afsluiting bokkenweken met re-enactmentgroep

Volgend bericht →