Ingezonden brief over openbare toiletten

Voorpagina » Toerisme » Ingezonden brief over openbare toiletten

De redactie van TV Valkenburg ontving onderstaande brief van een kijker. TV Valkenburg plaatst de brief integraal.
——–——-
Ik las het bericht op TV Valkenburg dat de wethouder geen openbaar toilet in onze gemeente wil en dat hij toeristen naar horeca en winkeliers wil verwijzen. Ik ben net terug van vakantie uit Oostenrijk en wel in de plaats Schladming. Een plaats vergelijkbaar qua toerisme met Valkenburg aan de Geul. Deze plaats heeft maar liefst 3 openbare
toiletten op diverse plekken in de stad, waar veelvuldig gebruik van wordt gemaakt. Hierbij een foto van het onlangs aangelegde derde toilet! Valkenburg aan de Geul is naar mijn mening minstens qua toerisme even groot als Schladming (heeft ongeveer hetzelfde grote aantal overnachtingen), dus lijkt me het aanleggen van één openbaar toilet in onze gemeente geen luxe. Ik ben het dus geheel met de raad eens!
Met vriendelijke groet,
Jo Knubben, Valkenburg
——————
De redactie van TV Valkenburg neemt geen verantwoordelijkheid voor de inhoud van deze ingezonden brief. TV Valkenburg geeft kijkers de mogelijkheid om hun mening weer te geven en plaatst uitsluitend de inhoud van de brief.

← Vorig bericht

Spoedoverleg over woningnood bij jongeren

TV Gids vanaf 16 september

Volgend bericht →