Aannemersbedrijf Jongen, eigenaar van het parkeerterrein villa Via Nova aan de Reinaldstraat, heeft bij de gemeente Valkenburg aan de Geul te kennen gegeven het parkeerterrein te willen ontwikkelen. Ze hebben enkele potentiële kopers voor woningen die op het terrein gebouwd gaan worden. Dat maakte Loek Bongarts, directeur van de gemeente bekend.
In 2011 is het terrein ingericht als parkeerlocatie voor het parkeren van auto’s. Winkelend publiek kreeg er een extra parkeerplaats bij toen de afbraak van alle gebouwen in het gebied Louis van der Maesenstraat en Dr.Erensstraat. Zes jaar geleden is met de afbraak begonnen wat later winkelcentrum Aan de Kei zou worden.
Op het parkeerterrein komen 10 vrijstaande stadswoningen. Wanneer exact het parkeerterrein dichtgaat is nu nog niet te zeggen. Dat is afhankelijk van de snelheid van het onderzoek en de gevonden mate van vervuiling.
Archieffoto TV Valkenburg
Voorpagina » Nieuws » Provincie »