Nieuwe afspraken gemaakt met VVV Zuid Limburg

Voorpagina » Nieuws » Politiek » Nieuwe afspraken gemaakt met VVV Zuid Limburg

Convenant afgesloten voor 2009 tot 2012Het Valkenburgse gemeentebestuur heeft nieuwe voorstellen en afspraken gemaakt met het VVV Zuid Limburg.
“In het convenant voor de periode 2009 tot 2012 zijn nieuwe prestatie-afspraken gemaakt met enerzijds het VVV en anderzijds de 19 deelnemende gemeenten” aldus wethouder Roger Huntjens (CDA).
Het convenant wordt aan de gemeenteraad ter goedkeuring voorgelegd.
“In het nieuwe convenant worden de afspraken scherper geformuleerd en gecontroleerd. Er wordt een heldere verantwoording afgelegd.
Positief effect is de uitbreiding van de boekingsmogelijkheden via de VVV website en de betere positionering van de Limburg Winkel” aldus Huntjens. De wethouder memoreerde ook nog dat er geen teruggang in het VVV-ledenaantal te noteren valt.

← Vorig bericht

Esther Crombag beklimt de Alpe d'Huez

Gemeente weet niet hoeveel masten er geplaatst moeten worden

Volgend bericht →