Het politie preventie team Zuid Limburg doet het onderzoek.De gemeente Valkenburg aan de Geul gaat in de kernen Vilt en Terblijt een preventie onderzoek uitvoeren onder de bewoners. Het politie preventie team Zuid Limburg gaat het onderzoek doen. Een half jaar geleden is een dergelijk onderzoek uitgevoerd in de kern Broekhem.
Overigens zijn de resultaten van dat onderzoek nog niet bekend. “Het gaat vooral om het vóórkomen van woninginbraken”, licht burgemeester Eurlings toe. “Het onderzoek is niet verplicht. De aanbevelingen kunnen leiden tot een betere preventie bij de mensen thuis.
Ze krijgen na het aanbrengen van voorzorgsmaatregelen een certificaat overhandigd. Dat alleen al kan leiden tot een korting op de premie voor de inbraakverzekering”, aldus burgemeester Martin Eurlings.
Binnenkort kunnen de bewoners uit Vilt en Terblijt zich aanmelden voor een bezoek van de politie aan huis.
Voorpagina » Nieuws » Regio's » Berg en Terblijt »