Uitslagen en wedstrijdverslagen weekend 7 en 8 oktober

Voorpagina » Nieuws » Regio's » Vilt » Uitslagen en wedstrijdverslagen weekend 7 en 8 oktober

Zaterdag waren er 4 thuiswedstrijden.D1 speelden tegen Born en waren veel beter dan de tegenstander.
Bij de rust was het al 8-0.
In de tweede helft maakten ook de meisjes van Born 2 doelpunten en verder was het spelbeeld hetzelfde.
Er werd met 14-2 gewonnen.
D2 kregen de meisjes van Roda op bezoek.
Hier was de tegenstander veel sterker, rust 0-14.
In de tweede helft konden onze dames drie keer scoren en werd de wedstrijd met 3-22 verloren.
C speelden tegen Gemini en hier was het krachtsverschil niet zo groot.
Bij de rust was het 4-2 en na een sterke tweede helft werd er met 7-4 gewonnen.
B2 kregen ook Roda op bezoek.
In de eerste helft werden er weinig doelpunten gemaakt.
Een keer wist Roda te scoren.
In de tweede helft waren beide teams even sterk en de wedstrijd eindigde in een 3-3 gelijkspel.
B1 gingen op bezoek bij Born.
In de eerste helft was er niet zoveel verschil tussen beide teams,rust 1-4.
Daarna namen onze meisjes de wedstrijd over en werd er met 1-11 gewonnen.
Zondag waren er 3 uitwedstrijden.
D1 speelden de tweede wedstrijd van dit weekend en weer tegen Born.
Dit keer een uitwedstrijd.
Helaas was de uitslag van deze wedstrijd nog niet bekend.
Dames A gingen naar Oirsbeek om tegen Zwart-Wit te spelen.
Het eerste kwartier liep de wedstrijd gelijk op met steeds een kleine voorsprong voor Vilt/Be Quick.
Daarna een mindere periode waaardoor de achterstand opliep tot 13-7.
De tweede helft waren beide teams bijna even sterk en er werd met 24-13 verloren.
Dames senioren hebben de wedstrijd in de eerste 10 minuten verloren.
Toen keken ze al tegen een 7-0 achterstand aan. Daarna begonnen ze pas te handballen en werd er ook gescoord
De hele wedstrijd bleef die achterstand bestaan en er werden ook nog diverse strafworpen gemist waardoor er met 24-17 verloren werd.
Programma 11, 12, 14 en 15 oktober 2006:
Woensdag 19.30 uur B2 tegen Esia
Donderdag 20.00 uur recreanten tegen IVS
Zaterdag 10.00 uur D1 tegen Iason
Zondag 12.00 uur Margraten-D1 ( dubbel programma)

← Vorig bericht

Uitslagen en wedstrijdverslagen weekend 7 en 8 oktober

Uitslagen en wedstrijdverslagen van 7 en 8 oktober

Volgend bericht →